Dot.: Problem z e-mailem

autor: EA_Kalina
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Zaakceptowane rozwiązanie

Problem z e-mailem

★★★ Newbie

Witam, 

Mam problem by grać online w FC24, mianowicie chodzi o to że gra potrzebuję kodu weryfikacyjnego ale adres mailowym jaki się wyświetla jest stary, do którego już dostępu nie mam, dodam że konto EA mam powiązane z PS5 i podany tam jest nowy adres e-mail, zmieniony na nowy wszystkie inne rzeczy, zmiany jakie wprowadzam to kody są wysyłane na nowy e-mail, mimo to przy włączeniu FC24 kod weryfikacyjny wciąż wysyłany jest na stary email i nie da się nic z tym zrobić, czy da się to jakoś zmienić, naprawić czy już nigdy nie zagram w FC24 online? Pomóżcie proszę 

Wiadomość 1 z 10 (442 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Zaakceptowane rozwiazanie

Dot.: Problem z e-mailem

Community Manager

Hej @lukasz090910 

 

Aby wprowadzić zmiany na koncie EA będziesz musiał skontaktować się z nami bezpośrednio. 

 

W międzyczasie jeśli zapisałeś sobie kody zapasowe możesz z nich skorzystać, by zalogować się na swoje konto.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png

Zobacz w watku

Wiadomość 2 z 10 (410 wyświetleń)

Wszystkie odpowiedzi

Dot.: Problem z e-mailem

Community Manager

Hej @lukasz090910 

 

Aby wprowadzić zmiany na koncie EA będziesz musiał skontaktować się z nami bezpośrednio. 

 

W międzyczasie jeśli zapisałeś sobie kody zapasowe możesz z nich skorzystać, by zalogować się na swoje konto.

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 2 z 10 (411 wyświetleń)

Dot.: Problem z e-mailem

★★★ Newbie

Tzn na konto EA loguję się normalnie i tam mam podany właściwy, aktualny adres e-mail tylko gdy odpalam FC24, aby grać online potrzebuję kod weryfikacji, który jest wysyłany na stary adres e-mail, którego już nie posiadam, co gorsza gdy w grze zmieniam by kod weryfikacji przyszedł na nowy email to nic się nie zmienia bo wciąż widnieje stary, proszę Mi napisać jak mogę się z Państwem skontaktować?

W załączniku jaki podałem wcześniej jest zdjęcie o co chodzi. 

Wiadomość 3 z 10 (404 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z e-mailem

Community Manager

Hej @lukasz090910 

 

Wygląda to na dość niecodzienną sytuację, ponieważ podczas logowania w każdej grze EA wykorzystywany jest adres email powiązany z kontem EA. 

 

Poniżej znajdziesz artykuł w którym opisane jest jak samodzielnie zmienić dane na koncie EA.

 

Jak zaktualizować swoje konto EA?

 

Upewnij się, że postępowałeś wedle instrukcji tam opisanych.

 

W razie problemów skontaktuj się z nami poprzez czat: 

 

Jak skontaktować się z doradcą EA? - Answer HQ

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 4 z 10 (368 wyświetleń)

Dot.: Problem z e-mailem

★★★ Newbie

A jeszcze mam pytanie, skoro kod weryfikacji przychodzi na starego e-maila, którego już nie posiadam, to po 60sek mogę wysłać go jeszcze raz ale dlaczego nie mam wyboru aby ten kod przyszedł na telefon? Bo w chmurce szarej podpowiada się że mogę go wysłać ponownie na email bądź na telefon a jednak niema tego wybory 

Wiadomość 5 z 10 (362 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z e-mailem

Community Manager

Hej @lukasz090910 

 

Jeśli przy aktywowaniu weryfikacji logowania nie podałeś swojego numeru telefonu, ta opcja nie będzie dostępna. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 6 z 10 (311 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z e-mailem

★★★ Newbie

Na stronie EA na swoim koncie mam podany numer telefonu i jeśli cokolwiek zmieniam na koncie EA to dostaję smsa z kodem 🤔 dziwna sytuacja, że tak prosta na pozór sprawa a nic nie można zrobić, dziś próbowałem odpalić NHL24 i też aby grać potrzebny jest kod weryfikacji, który będzie wysłany na e-mail, którego już nie posiadam 🤯 w załączniku wysłałem zdjęcie... Na stronie EA zmieniam e-mail na właściwy ale i tak przy włączaniu gry widnieje jak w załączniku stary mail 🥺 jest to irytujące i wychodzi na to że jeśli nie uda Mi się tego jakoś zmienić to więcej w grę od EA nie pogram bo wszędzie będzie ten sam problem? Słabe to

Wiadomość 7 z 10 (304 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z e-mailem

Community Manager

Być może posiadasz więcej niż jedno konto EA.  Najlepiej będzie ustalić, do którego konta EA masz powiązane konto platformy PSN lub Xbox (w zależności od tego na jaką platformę masz EA SPORTS™ NHL 24).

Sprawdź czy na koncie, gdzie był zmieniony adres email jest widoczne powiązanie z kontem platformy - zajrzyj na stronę Połączeń w ustawieniach konta EA.

 

Jeśli jednak wszytko dotyczy jednego konta i wciąż nie otrzymujesz kodów weryfikacyjnych przez grę NHL 24, wówczas nasi doradcy pomogą Ci rozwiązać ten problem - kliknij link Skontaktuj się z nami bezpośrednio. 

 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 8 z 10 (249 wyświetleń)

Dot.: Problem z e-mailem

Community Manager

Hej @lukasz090910 

 

Daj nam znać czy nadal potrzebujesz pomocy. 

Untitled.pngKuba.png
Wiadomość 9 z 10 (68 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Problem z e-mailem

Community Manager

Oznaczyłam porady @EA_Kuba jako rozwiązanie - mogą się przydać innym, którzy tu zajrzą@lukasz090910 Jeśli masz więcej pytań, daj znać! 

EA_KalinaAHQ

Wiadomość 10 z 10 (53 wyświetleń)

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem