Bezsens

autor: Ksg700
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

★★★ Novice

Wiem, że pisanie tu nie ma sensu. Ale gdzieś trzeba dać upust. Nie ma złości. Ten twór zwany grą wywołuje jedynie niesmak. Dobrzy piłkarze, dobry internet. Ale w mistrzostwach dzieją się cuda. Gorsi zawodnicy są szybsi,zwrotniejsi,a reakcje mają mają na poziomie sprinterów z finału olimpiady. Robią wślizg, wstają, biegną. Mój zawodnik zatacza się jeszcze 3 sekundy, jakby go z pociągu wypchnęli. Wiadomo,gra się aby wygrać. Jednak kiedy widać, że ktoś gra źle,a jednak wygrywa 5 bramkami,to coś jest nie tak. Z drugiej strony napastnik przy wyjściu na czystą pozycję zwalnia o pół tempa, jakby z radości nawalił w spodenki i bał się żeby mu po nogach nie poleciało. Idę o zakład, że 99% nie ma problemu z porażkami. Problem jest z kimś,kto wpieprzyl w pewne odcinki gry jakiś algorytm i ma chorą satysfakcję robiąc wała z ludzi, którzy wydali niemałą kasę by się zwyczajnie pobawić 

Wiadomość 1 z 2 (106 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Bezsens

[ Edytowane ]
★★★★ Apprentice

Mnie najbardziej śmieszy jak moi ledwo co stracą piłkę i już uciekają na swoją pozycję a piłka jest od nich raptem 50 cm . Klejenie się piłki do przeciwnika, dziwne odbiory piłki przez nogi zawodnika, podania trafiające wprost pod nogi przeciwnika jak były kierowane gdzieś indziej , a obecnie również po aktualizacji odbijająca się piłka od zawodników klasy światowej , wyrzut z autu a piłka odbija się od zawodnika to norma tej gry . Mam obecnie skład 95 overallu a grają tak samo jak 85 przeciwnika . Czasem na komórce na fc 24 companion statsy piłkarzy z lepszych kart wyświetlają mi się jak od podstawowych zawodników np. ulepszona karta ma teoretycznie 97 tempa a podstawowa 84 , to pomimo, że patrzę na ulepszoną wyświetlają mi się atrybuty jak dla gorszej karty. 

Może w grze też tak jest, że zależności ile już im wpłaciłeś to albo Ci włączają lepsze statsy albo nie włączają i mimo ze masz lepsza kartę to i tak grasz jakby słabszą Standard smile 

 

 

edit:

 

filmik o magicznym zabieraniu piłki - trzeba oglądać w zwolnieniu 0.25 wtedy odkonale widać jak zrypana jest mechanika tej gry przenikanie nóg jednego zawodnika przez drugiego ... (0,11 s)

 

https://youtu.be/CAHkRV9vBII

 

tutaj to samo magia  (0,13 s) 

 

https://youtu.be/X8fUvNywTFQ

 

W rzeczywistości to tak nie jest możliwe musiałby nogę od góry wsadzić i być bliżej .....

Wiadomość 2 z 2 (67 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem