Mam pytanie do...

autor: Ksg700
Odpowiedz

Pierwszy Wpis

Mam pytanie do...

★★★ Novice

Wszystkich, którzy radzą zmieniać ustawienia, wytyczne itd. Czy one powodują, że odbite piłki w 90% znajdują się u przeciwnika? Wątpię! Czy decydują o tym umiejętności - również wątpię. I tak samo wątpię w czyjeś umiejętności, które pozwalają zawodnikom o tempie 68 biegać z szybkością ponad skalę! Jeszcze co do graczy mających wszystko w menu zablokowane. Dziwnym trafem przegrywam w większości z nimi i zazwyczaj nie mają więcej niż 87 ovr. W składzie zwykli srebrni i złoci.Ale trudno ich zatrzymać albo minąć. A najlepsze jest to, że pojawiają się przeważnie, gdy gra jest o awans do mistrzostw lub do wyższej ligi rivals. Potrafię przegrywać ale coś śmierdzi i ciekawe, że podobnego zdania jest pół świata...

Wiadomość 1 z 2 (220 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

Dot.: Mam pytanie do...

★★★★ Apprentice
@Ksg700 na rynku transferowym jest podobnie , jak jest nowa edycja krat to odrazu jest pełno nowych kart , które ewidentnie są sprzedawane przez EA a nie przez uczestników, którzy dostali te karty w paczkach . Często gęsto te karty są kupowane i za chwilę ponownie wystawianiae bez grania ale za ceneę już niższą. Patrząc na to , że każdy z nas płaci 5 % prowizji za sprzedane karty, to duża część transferów w ogóle nie ma sensu , widać tu ewidentny wpływ i manipulacje ..... moim zdaniem gra jest niestety odgórnie sterowana przez jakieś boty czy to w grze czy to w transferach ....
Wiadomość 2 z 2 (66 wyświetleń)
Odpowiedz
0 Kudo

ea-promo

Zabezpiecz swoje konto EA

Gdy będziesz ustawiać urządzenie jako zaufane, wyślemy Ci kod, by się upewnić się, że Ty to Ty.

Dowiedz się więcej o weryfikacji logowania

ea-help-promo-2

Masz problem z połączeniem z grą?

Jeśli nie możesz się połączyć z grą EA, wykonaj poniższe kroki, aby rozwiązać problemy.

Rozwiązywanie problemów z połączeniem