Assetto Corsa

Assetto Corsa

View Stats:
Nefunkční tlačítko ,,START"
Prosím potřebuji pomoc, když zmáčknu tlačítko ,,START" tak se mi chvíli ukáže načítací obrazovka kde je logo AC a pod tím ,,loading..." ale po chvíli to zmizí a vrátí mě to zpět do nastavování vozidla, tratě apod. Měl už někdo stejný problém?

P.S. Nevím jestli to s tím souvisí, ale tlačítko ,,START" nefunguje od té chvíle co jsem si koupil DLC balíček.
< >
Showing 1-6 of 6 comments
otojsl Jul 4 @ 10:37am 
Ahoj, tím balíčkem to není. Včera proběhla mikro-aktualizace (asi 1,2MB) od té doby někomu způsobuje problém načíst trať/závod. Řešíme to ve vláknu "up-date". Zatím to vypadá, že by mohlo pomoct odstranit obsah adresáře v dokumentech-Assetto Corsa, ale ještě bych s tím počkal, co na to komunita...koukej v diskuzi, jak se to bude vyvíjet :-/
J4_kub Jul 4 @ 10:56am 
děkuji za odpověď
otojsl Jul 4 @ 11:55am 
Otevři adresář DOKUMENTY-ASSETTO CORSA...proveď zálohu adresářů "cfg", "logs" and "launcherdata". Původní obsah smaž. Spusť hru obvyklým způsobem a načti libovolnou trať. Ukonči hru. Obsah zálohy přepiš zpátky, jak bylo na začátku před zálohou. Spusť opět hru. Vše by mělo být opět OK, bez ztrát dat, nastavení a kariéry...užij si hru..potkáme se ve SPA ;)

********************
Open the DOCUMENTS-ASSETTO CORSA directory...make a backup of the "cfg", "logs" and "launcherdata" directories. Delete the original content. Start the game as usual and load any track. Quit the game. Overwrite the contents of the backup with plugs, as it was at the beginning before the backup. Start the game again. Everything should be OK again, no loss of data, settings and career...enjoy the game..see you in SPA ;)
Last edited by otojsl; Jul 5 @ 4:57am
J4_kub Jul 5 @ 12:34am 
Ahoj, promiň, že tě ještě otravuji, ale jak zazalohuji ty dokumenty uvnitř těch třech složek?
J4_kub Jul 5 @ 1:49am 
už to mám děkuji ti za vše

měj se
otojsl Jul 5 @ 4:56am 
Kdyby se problém vrátil, tak si udělej kopii toho celého adresáře v dokumentech "Assetto Corsa" Přejmenuj ho jak chceš...po spuštění hry se vytvoří úplně nový adresář se soubory. po ukončení hry zase překopíruj obsah toho zálohovaného do nového (nové hodnoty se přepíšou těmi starými). Bohužel jsem po tom zásahu přišel o nějaké nastavení vozidel...např Porsche 911 Cup 2016... ;-/ ale zase pořád lepší, než mít nepoužitelnou hru..
< >
Showing 1-6 of 6 comments
Per page: 1530 50